Zwrot

 

W celu zwrócenia zakupionego towaru Klient powinien w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci zwrotu zakupu (proszę nie czekać na odpowiedź, skontaktujemy się z Państwem jak dotrze do nas zwrot). Przykładowy formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj lub tutaj. Oświadczenie można przesłać  pocztą elektroniczną na adres office@mlecollection.com, wpisując w temacie wiadomości "Zwrot".

 

Następnie w przeciągu 14 dni od  daty odstąpienia od umowy sprzedaży  Klient zobowiązany jest odesłać zakupiony towar wraz z dokumentem potwierdzającym zakup na  adres:

 

MLE COLLECTION

ul. Niepodległości 799 A

81-810 Sopot

 

Zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania zwracanego towaru.

 

 

 


Reklamacja

 

O chęci złożenia reklamacji Klient może poinformować Sprzedawcę za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając oświadczenie na adres office@mlecollection.com, w temacie wiadomości wpisując "Reklamacja". Przykładowy formularz znajduje się tutaj.

 

Reklamowany towar wraz z wydrukowanym oświadczeniem oraz dowodem zakupu należy przesłać na adres:

 

MLE COLLECTION
ul. Niepodległości 799A
81-810 Sopot

 

Reklamacja towaru zostanie rozpatrzona do 14 dni od dnia złożenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji towaru Klient zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną.

 

* Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z błędnego użytkowania oferowanych produktów.